Zināmi iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētāji!

Rīga un Rīgas rajons
▪Māra Andrejeva un Nijole Berezina

Vidzeme
▪Ligita Neimane un Egita Repele

Latgale
▪Ilze Broka un Ināra Krusta

Zemgale
▪Elīna Apsīte un Mārīte Lazda

Kurzeme
▪Antra Puriņa un Ieva Zariņa

▪Par balvas saņemšanu aicinām sazināties ar Zelta Zivtiņas pārstāvi Kristu Indrišonoku tel. 22332661.Noteikumi

Konkursam ”ZZ iedvesmojošākais skolotājs” vari pieteikt jebkuru skolotāju – gan mācību priekšmetu skolotāju, kurš pasniedz sākumskolā, pamatskolā vai vidusskolā, gan interešu izglītības un ārpusskolas nodarbību skolotāju. Pieteikt var arī tos skolotājus, kuri aktīvās darba gaitas ir beiguši, bet kuru padomi un mācības tev palīdzējušas kļūt par lielisku cilvēku. 

Visi kopā mēs noteiksim divus konkursa uzvarētājus katrā Latvijas reģionā un kopā ar sadarbības partneri Samsung dāvināsim uzvarētājiem Samsung Galaxy Y3 viedtelefonus! “ZZ iedvesmojošākos skolotājus” noteiksim 5 reģionos:

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Rīgas reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Kurzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Latgales reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Vidzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Zemgales reģionā”.

Lai pieteiktu savu skolotāju konkursam, pastāsti par viņu teksta, foto vai video formātā mājas lapā www.skolotajsiedvesmo.lv no 1.septembra līdz 1.oktobrim (plkst. 23:59). Pieteikt skolotāju “ZZ iedvesmojošākā skolotāja” titulam var ikviens.

10 iedvesmojošākos skolotājus noteiks publiskais balsojums kopā ar žūrijas vērtējumu.

Uzvarētājus paziņosim 5.oktobrī. 

IEDVESMOJOŠO SKOLOTĀJU STĀSTI

Iedvesma. Motivācija. Elīna Apsīte. 315
315
Elīna Apsīte
Estētikas skola
Jelgava, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija

Manu klases audzinātāju sauc Elīna Apsīte. Viņa ir vārdu- pozitivitāte, radošums, spožums, motivācija un iedvesma definīcija. Sk. Elīna ir Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas radošais gars. Viņa ļauj mums izpausties, pierādīt sevi un iemāca iemīlēt katru sekundi, ko pavadām uz skatuves. Viņa pasniedz arī estētikas mācību stundas. Skolotājas Elīnas pieeja mācībām ir apbrīnojami oriģināla, kas ļauj katram skolēnam labāk izprast sevi un pārējos. Tā nav noteiktu rindu / vārdu "iekalšana" galvā. Kā jau zinām, atrodoties uz skatuves tevī sarosās bailes, nepatika, izmisums un nemiers, taču Elīnai Apsītei ir tādas kā "burvju spējas", kas bailēm un šaubām, mulsumam liek pazust, un ticiet vai ne, tās arī pazūd. Skolotāja Elīna ir motivācijas un iedvesmas roze, kas mums - mazajiem asniņiem ļauj izaugt arvien lielākiem pieredzē un gudrībā.