Zināmi iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētāji!

Rīga un Rīgas rajons
▪Māra Andrejeva un Nijole Berezina

Vidzeme
▪Ligita Neimane un Egita Repele

Latgale
▪Ilze Broka un Ināra Krusta

Zemgale
▪Elīna Apsīte un Mārīte Lazda

Kurzeme
▪Antra Puriņa un Ieva Zariņa

▪Par balvas saņemšanu aicinām sazināties ar Zelta Zivtiņas pārstāvi Kristu Indrišonoku tel. 22332661.Noteikumi

Konkursam ”ZZ iedvesmojošākais skolotājs” vari pieteikt jebkuru skolotāju – gan mācību priekšmetu skolotāju, kurš pasniedz sākumskolā, pamatskolā vai vidusskolā, gan interešu izglītības un ārpusskolas nodarbību skolotāju. Pieteikt var arī tos skolotājus, kuri aktīvās darba gaitas ir beiguši, bet kuru padomi un mācības tev palīdzējušas kļūt par lielisku cilvēku. 

Visi kopā mēs noteiksim divus konkursa uzvarētājus katrā Latvijas reģionā un kopā ar sadarbības partneri Samsung dāvināsim uzvarētājiem Samsung Galaxy Y3 viedtelefonus! “ZZ iedvesmojošākos skolotājus” noteiksim 5 reģionos:

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Rīgas reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Kurzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Latgales reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Vidzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Zemgales reģionā”.

Lai pieteiktu savu skolotāju konkursam, pastāsti par viņu teksta, foto vai video formātā mājas lapā www.skolotajsiedvesmo.lv no 1.septembra līdz 1.oktobrim (plkst. 23:59). Pieteikt skolotāju “ZZ iedvesmojošākā skolotāja” titulam var ikviens.

10 iedvesmojošākos skolotājus noteiks publiskais balsojums kopā ar žūrijas vērtējumu.

Uzvarētājus paziņosim 5.oktobrī. 

IEDVESMOJOŠO SKOLOTĀJU STĀSTI

Kāpēc tieši mūsu skolotāja? 129
129
Liene Cērpa
Matemātika
Siguldas novads, Siguldas pilsētas vidusskola

Jo mūsu skolotāja ir autoritāte. Viņa prot kontrolēt visus procesus, kas notiek klasē. Ļauj klasē būt samērā brīvai atmosfērai, bet kad vajag, prot to prieku samazināt, lai netraucē klases darbam. Viņa ir stingra un tāda, pret kuru uzreiz rodas cieņa. Mūsu skolotāja ir pietiekami "savējā", ar kuru var parunāt un kas saprot skolēnus. Bet arī ne tādā līmenī, ka skolēni domā, ka visu var sarunāt un kāpj skolotājai uz galvas. Viņai ir savi principi, kurus neviens nepārkāpj. Viņa ir skolotāja un draugs vienā personā. Viņa ir skolotāja, kas uzklausīs, sapratīs, atbalstīs un palīdzēs. Viņa mums ir vislabākā un visideālākā. ❤️❤️❤️