Zināmi iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētāji!

Rīga un Rīgas rajons
▪Māra Andrejeva un Nijole Berezina

Vidzeme
▪Ligita Neimane un Egita Repele

Latgale
▪Ilze Broka un Ināra Krusta

Zemgale
▪Elīna Apsīte un Mārīte Lazda

Kurzeme
▪Antra Puriņa un Ieva Zariņa

▪Par balvas saņemšanu aicinām sazināties ar Zelta Zivtiņas pārstāvi Kristu Indrišonoku tel. 22332661.Noteikumi

Konkursam ”ZZ iedvesmojošākais skolotājs” vari pieteikt jebkuru skolotāju – gan mācību priekšmetu skolotāju, kurš pasniedz sākumskolā, pamatskolā vai vidusskolā, gan interešu izglītības un ārpusskolas nodarbību skolotāju. Pieteikt var arī tos skolotājus, kuri aktīvās darba gaitas ir beiguši, bet kuru padomi un mācības tev palīdzējušas kļūt par lielisku cilvēku. 

Visi kopā mēs noteiksim divus konkursa uzvarētājus katrā Latvijas reģionā un kopā ar sadarbības partneri Samsung dāvināsim uzvarētājiem Samsung Galaxy Y3 viedtelefonus! “ZZ iedvesmojošākos skolotājus” noteiksim 5 reģionos:

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Rīgas reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Kurzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Latgales reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Vidzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Zemgales reģionā”.

Lai pieteiktu savu skolotāju konkursam, pastāsti par viņu teksta, foto vai video formātā mājas lapā www.skolotajsiedvesmo.lv no 1.septembra līdz 1.oktobrim (plkst. 23:59). Pieteikt skolotāju “ZZ iedvesmojošākā skolotāja” titulam var ikviens.

10 iedvesmojošākos skolotājus noteiks publiskais balsojums kopā ar žūrijas vērtējumu.

Uzvarētājus paziņosim 5.oktobrī. 

IEDVESMOJOŠO SKOLOTĀJU STĀSTI

Mūsu lepnums. 160
160
Māra Andrejeva
Vēsture
Rīga, Rīgas vakara ģimnāzija

Skolotāja Māra ir kā dzirkstele,kas mūsos rada prieka sajūtu, mācot tiekties pēc tā ,ko mēs patiesi vēlamies. Viņa ir mūsu lepnums un gods,jo viņa ir daudzpusīga ne tikai vienā zinātnē ,bet vairākās ,rodot prieku un patiku pret darbu.Viņa ir piemērs mums visiem,jo daudzi nespējam būt kā viņa, saniedzot lielus mērķus dzīvē.Viņas dzīves moto ir,,Mācīties un saniegt iecerēto!"Man kā skolniecei ir patiess liels prieks par viņu ,jo viņa man palīdz tiekties pie iecerētā sapņa .Ar lepnumu varu teikt ,ka viņa ir mans ideāls,jo ne katrs spēj būt praktisks un atsaucīgs skolotājs kā viņa.Pateicos tev skolotāja Māra par to,ka jūs palīdzat jebkurā laikā ,neatsakot man un citiem palīdzību grūtā brīdī. Paldies ,ka jūs respektējat manas domas,jo kā saka ,,Domas matrealizējas,tikai dari tā ,lai pašai patiktu!"Esmu laimīga par to,ka jums ir daudzpusīgi hobiji ,ka sevi varat attīstīt daudzpusīgā veidā,jo ne katram ir daudzpusīgi hobiji un vēlēšanās kautko darīt.Paldies par visu,ko darat mūsu labā !