Zināmi iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētāji!

Rīga un Rīgas rajons
▪Māra Andrejeva un Nijole Berezina

Vidzeme
▪Ligita Neimane un Egita Repele

Latgale
▪Ilze Broka un Ināra Krusta

Zemgale
▪Elīna Apsīte un Mārīte Lazda

Kurzeme
▪Antra Puriņa un Ieva Zariņa

▪Par balvas saņemšanu aicinām sazināties ar Zelta Zivtiņas pārstāvi Kristu Indrišonoku tel. 22332661.Noteikumi

Konkursam ”ZZ iedvesmojošākais skolotājs” vari pieteikt jebkuru skolotāju – gan mācību priekšmetu skolotāju, kurš pasniedz sākumskolā, pamatskolā vai vidusskolā, gan interešu izglītības un ārpusskolas nodarbību skolotāju. Pieteikt var arī tos skolotājus, kuri aktīvās darba gaitas ir beiguši, bet kuru padomi un mācības tev palīdzējušas kļūt par lielisku cilvēku. 

Visi kopā mēs noteiksim divus konkursa uzvarētājus katrā Latvijas reģionā un kopā ar sadarbības partneri Samsung dāvināsim uzvarētājiem Samsung Galaxy Y3 viedtelefonus! “ZZ iedvesmojošākos skolotājus” noteiksim 5 reģionos:

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Rīgas reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Kurzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Latgales reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Vidzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Zemgales reģionā”.

Lai pieteiktu savu skolotāju konkursam, pastāsti par viņu teksta, foto vai video formātā mājas lapā www.skolotajsiedvesmo.lv no 1.septembra līdz 1.oktobrim (plkst. 23:59). Pieteikt skolotāju “ZZ iedvesmojošākā skolotāja” titulam var ikviens.

10 iedvesmojošākos skolotājus noteiks publiskais balsojums kopā ar žūrijas vērtējumu.

Uzvarētājus paziņosim 5.oktobrī. 

IEDVESMOJOŠO SKOLOTĀJU STĀSTI

Pedegogs kā mamma, draugs, tuvinieks. (Būt par skolotāju ir fantastiski!) 205
205
Inese Maltavniece
Latviešu valoda, Mūzika, Literatūra, Sociālās zinības. 2.BRk16 un 3.BRk15 kursa skolotāja
Priekuļu novads, PIKC Priekuļu Tehnikums

Inese, šis vārds man kā skolniekam isaka neko bet dzirdot uzvārdu Maltavniece, var saprast kad tā ir runa par jauko, jautro un izpalīdzīgo skolotāju kas strādā Priekuļu tehnikuma- Ērgļos. Skolotāja Inese ir tas cilvēks kas motivēs mācīties, vienmēr kad nesapratīsi uzdevumu un pacelsi roku viņa atnāks pie mums un paskaidros. Skolotāja Inese ir tas cilvēks, kam tu vari uzticēt savus noslēpumus, uzticēties un pasmieties. Šī skolotāja ir kā mamma, vienmēr palīdzēs un atbalstīs. Īpaša, humora pilna un neatkārtojams pedegogs mūsu kursam. Es vēlos, lai kāds beidzot pasaka paldies, lai skolotāja zin, ka viņas rūpes, raizes un lielo palīdzību novērtē, ka mēs to pamanām. Viņa mūs, triec tikai uz priekšu, uz mērķiem un izcilību. Liels paldies jums skolotāj, par to ko jūs esat devusi tagad un ko dosiet nākotnē! Priecīgu skolotāju dienu!!!