Zināmi iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētāji!

Rīga un Rīgas rajons
▪Māra Andrejeva un Nijole Berezina

Vidzeme
▪Ligita Neimane un Egita Repele

Latgale
▪Ilze Broka un Ināra Krusta

Zemgale
▪Elīna Apsīte un Mārīte Lazda

Kurzeme
▪Antra Puriņa un Ieva Zariņa

▪Par balvas saņemšanu aicinām sazināties ar Zelta Zivtiņas pārstāvi Kristu Indrišonoku tel. 22332661.Noteikumi

Konkursam ”ZZ iedvesmojošākais skolotājs” vari pieteikt jebkuru skolotāju – gan mācību priekšmetu skolotāju, kurš pasniedz sākumskolā, pamatskolā vai vidusskolā, gan interešu izglītības un ārpusskolas nodarbību skolotāju. Pieteikt var arī tos skolotājus, kuri aktīvās darba gaitas ir beiguši, bet kuru padomi un mācības tev palīdzējušas kļūt par lielisku cilvēku. 

Visi kopā mēs noteiksim divus konkursa uzvarētājus katrā Latvijas reģionā un kopā ar sadarbības partneri Samsung dāvināsim uzvarētājiem Samsung Galaxy Y3 viedtelefonus! “ZZ iedvesmojošākos skolotājus” noteiksim 5 reģionos:

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Rīgas reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Kurzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Latgales reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Vidzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Zemgales reģionā”.

Lai pieteiktu savu skolotāju konkursam, pastāsti par viņu teksta, foto vai video formātā mājas lapā www.skolotajsiedvesmo.lv no 1.septembra līdz 1.oktobrim (plkst. 23:59). Pieteikt skolotāju “ZZ iedvesmojošākā skolotāja” titulam var ikviens.

10 iedvesmojošākos skolotājus noteiks publiskais balsojums kopā ar žūrijas vērtējumu.

Uzvarētājus paziņosim 5.oktobrī. 

IEDVESMOJOŠO SKOLOTĀJU STĀSTI

Skolotāja bez robežas 234
234
Mārīte Lazda
Matemātika, fizika
Jelgavas novads

Skolotāja, kas atdod sevi tik, cik vien iespējams. Klases audzinātāja, kura mīlestības formulu izpilda apbrīnojami labi. No 5.- 11.klasei viņa ir iepazinusi katru savu audzināmo bērnu. Pratusi un centusies tam iedot pēc iespējas vairāk no sevis. Devusi drosmi, atbalstu, saliedētību, plašāku pasaules redzējumu, daudz kopīgus panākumus, kam visa pamatā ir bijusi stipra ticība un liels darbs. Esam pat startējuši ZZ pusfinālos. Mūsu lielā Prāta Vētras fane ir tik aktīva un atraktīva skolotāja, ka mūsu ārpusskolas dzīve nekad nestāv uz vietas. Tā ir skolotāja, kura māca, ka patiesai mīlestībai ir vajadzīgs laiks, darbs, kas ir ārpus noteiktajām robežām. Šajā kopīgajā laikā mūsu Mārīte ir bijusi ne tikai labākā matemātikas un fizikas skolotāja, bet arī skolotāja bez robežas.