Zināmi iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētāji!

Rīga un Rīgas rajons
▪Māra Andrejeva un Nijole Berezina

Vidzeme
▪Ligita Neimane un Egita Repele

Latgale
▪Ilze Broka un Ināra Krusta

Zemgale
▪Elīna Apsīte un Mārīte Lazda

Kurzeme
▪Antra Puriņa un Ieva Zariņa

▪Par balvas saņemšanu aicinām sazināties ar Zelta Zivtiņas pārstāvi Kristu Indrišonoku tel. 22332661.Noteikumi

Konkursam ”ZZ iedvesmojošākais skolotājs” vari pieteikt jebkuru skolotāju – gan mācību priekšmetu skolotāju, kurš pasniedz sākumskolā, pamatskolā vai vidusskolā, gan interešu izglītības un ārpusskolas nodarbību skolotāju. Pieteikt var arī tos skolotājus, kuri aktīvās darba gaitas ir beiguši, bet kuru padomi un mācības tev palīdzējušas kļūt par lielisku cilvēku. 

Visi kopā mēs noteiksim divus konkursa uzvarētājus katrā Latvijas reģionā un kopā ar sadarbības partneri Samsung dāvināsim uzvarētājiem Samsung Galaxy Y3 viedtelefonus! “ZZ iedvesmojošākos skolotājus” noteiksim 5 reģionos:

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Rīgas reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Kurzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Latgales reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Vidzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Zemgales reģionā”.

Lai pieteiktu savu skolotāju konkursam, pastāsti par viņu teksta, foto vai video formātā mājas lapā www.skolotajsiedvesmo.lv no 1.septembra līdz 1.oktobrim (plkst. 23:59). Pieteikt skolotāju “ZZ iedvesmojošākā skolotāja” titulam var ikviens.

10 iedvesmojošākos skolotājus noteiks publiskais balsojums kopā ar žūrijas vērtējumu.

Uzvarētājus paziņosim 5.oktobrī. 

IEDVESMOJOŠO SKOLOTĀJU STĀSTI

Skolotāja un mamma vienā... 6
6
Aiva Indriksone
Audzināšanu un mājturību
Siguldas novads, Siguldas 1. pamatskola

Skolotāja un mamma , šie ir īstie vārdi lai raksturotu Aivu. Skolotāja ir atsaucīga,laipna,viņa vienmēr atradīs īstos vārdus īstajā laikā un vietā. Viņa vienmēr zināja kā palīdzēt un viņas dotie padomi un ieteikumi man ir palīdzējuši ilgi pēc skolas beigšanas . Tos padomus vēl izmantoju šodien . Skolotāja Aiva nekad nešķiroja bērnus ,vai tie nāca no laukiem vai no pilsētas. Viņā ir kāda odziņa, kas viņu padara tik īpašu un nozīmīgu, kaut arī dažreiz bija jābūt skarbākai. Mājās man bija sava mamma ,bet aizejot uz skolu man bija otrā mamma ,kura atbalstīja,palīdzēja ,deva patvērumu dažādās dzīves situācijās. Viņa vienmēr uzklausīja ,nekad nepagrieza muguru un es zināju, ka man ir pie kā vērsties ,kad biju skolā. Es ticu ,ka šī skolotāja pa šiem gadiem ,kad esmu beigusi skolu nav mainījusies,jo tik labi un mīlestības pilni cilvēki nemainās. Un tagad viņa ir citiem skolotāja un mamma vienā. Šī skolotāja ir jāizrunā ar lielo burtu.