Zināmi iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētāji!

Rīga un Rīgas rajons
▪Māra Andrejeva un Nijole Berezina

Vidzeme
▪Ligita Neimane un Egita Repele

Latgale
▪Ilze Broka un Ināra Krusta

Zemgale
▪Elīna Apsīte un Mārīte Lazda

Kurzeme
▪Antra Puriņa un Ieva Zariņa

▪Par balvas saņemšanu aicinām sazināties ar Zelta Zivtiņas pārstāvi Kristu Indrišonoku tel. 22332661.Noteikumi

Konkursam ”ZZ iedvesmojošākais skolotājs” vari pieteikt jebkuru skolotāju – gan mācību priekšmetu skolotāju, kurš pasniedz sākumskolā, pamatskolā vai vidusskolā, gan interešu izglītības un ārpusskolas nodarbību skolotāju. Pieteikt var arī tos skolotājus, kuri aktīvās darba gaitas ir beiguši, bet kuru padomi un mācības tev palīdzējušas kļūt par lielisku cilvēku. 

Visi kopā mēs noteiksim divus konkursa uzvarētājus katrā Latvijas reģionā un kopā ar sadarbības partneri Samsung dāvināsim uzvarētājiem Samsung Galaxy Y3 viedtelefonus! “ZZ iedvesmojošākos skolotājus” noteiksim 5 reģionos:

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Rīgas reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Kurzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Latgales reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Vidzemes reģionā”;

“ZZ iedvesmojošākais skolotājs Zemgales reģionā”.

Lai pieteiktu savu skolotāju konkursam, pastāsti par viņu teksta, foto vai video formātā mājas lapā www.skolotajsiedvesmo.lv no 1.septembra līdz 1.oktobrim (plkst. 23:59). Pieteikt skolotāju “ZZ iedvesmojošākā skolotāja” titulam var ikviens.

10 iedvesmojošākos skolotājus noteiks publiskais balsojums kopā ar žūrijas vērtējumu.

Uzvarētājus paziņosim 5.oktobrī. 

IEDVESMOJOŠO SKOLOTĀJU STĀSTI

Skolotājs īstajā vietā. 231
231
Marija Pastare
Pirmsskolas skolotāja.
Vārkavas novads, Vārkavas vidusskola

Marija Pastare māca mazos pirmskolēnus, mācīja arī mani. Marija patiesi ir skolotāja īstajā vietā. Visi pirmklasnieki ko bija mācījusi viņa ir pieklājīgi, gudri un iemācīti kā jāizturas pret dažādām lietām. Skolotājas sejā vienmēr redzams smaids un skolotāja vienmēr ir mīļa. Marija neaizmirst arī tos skolēnus ko viņa jau ir izskolojusi. Katros svētkos viņa "saviem" bērniem uzdāvina kaut vai konfektes. Pie Marijas vienmēr var kaut vai katru dienu aiziet pasēdēt un aprunāties. Arī es to esmu darījusi un šādi mani pazina visi mazie bērni. Skolotāja vienmēr spēs palīdzēt ja ir nelaime, sniegt labu padomu un vienkārši uzlabot garastāvokli. Šī skolotāja man vienmēr paliks atmiņā ar izdomu. Kad es vēl mācījos pie viņas mēs katru reizi kad bija labs laiks, gājām ārā spēlēt dažādas spēles un tās es atceros vēl tagad. Marija nepavisam nebija stingra skolotāja. Tikai reizēm kad jau vairs nebija stingrās pacietības, viņa mierīgi pateica, ka tā nav jādara.Marija ir iedvesmojokāšākais skolotājs vsk!